Uzmanlar Tesisat 1992 yılında kurulmuş ve o günden bu yana sizlere sıhhi tesisat sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. Sıhhi tesisatçılık aile mesleğimizdir. Son teknolojiyi yakından takip eden Uzmanlar Tesisat 2003 yılından bu yana sizlere su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, tesisat temizliği gibi bir çok yan iş kolarındada hizmet vermektedir. Teknolojinin gelişmesiyle sahip olduğumuz ekipmanlarımızla kırmadan su kaçağı tespiti artık mümkün. Sizde evinizi inşaat alanına çevirmeden su kaçağınızın tespit edilip onarılmasını istiyorsanız doğru adresdesiniz.
Gezici ekiplerimiz sayesinde tüm İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzmanlar Tesisat sıhhi tesisat konusunda faaliyet gösteren firmalar arasında lider konumdadır. Referanslarımız güvencemizdir. Sizlere en doğru çözümü üretmek en öncelikli amacımızdır.
Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de..
Su Kaçağı

Su Kaçağı

Su Kaçağı konusunda uzman personel ve son sistem ekipmanlara sahibiz. Su kaçağı yakın tarihe kadar büyük sorunlara yol açmaktaydı.
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar artık korkulu rüyalarınız olmasın. Bina, eviniz veya işyerinizde her hangi bir giderinizde tıkanıklıkmı mevcut?